Majówka z wildboards 2022

Jak co roku w Majówkę otwieramy sezon letni. Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów deskowych, chętnych na zajęcia sportowe oraz mountainboarderów z własnym sprzętem. Szykują się  wspólne jazdy, sportowa integracja, szkolenia dla początkujących oraz podstawowe zajęcia dla adeptów kitingu.  A co dokładnie będzie się działo ? 

testy wyciągu na słowacji

Jeśli tylko pogoda dopisze, a stok zdąży odpowiednio wyschnąć po zimie, będziemy testować 500 metrowy wyciąg z bajecznym widokiem na Oravy i Tatry.

Górka nadaje się do jazdy i szkoleń dla każdego rodzaju zaawansowania, a znajduje się zaledwie 10km od Korbielowa. 

 

A co jeśli będzie za mokro ?

Nasza standardowa miejscówka – Polana na Byku w Korbielowie jest gotowa do jazdy i ugoszczenia wszystkich uczestników otwarcia sezonu. 

Odbędą się tam drobne prace przygotowawcze, aby jak zawsze było miękko, miło i bezpiecznie.

Wyjazdy na górę standardowo za pomocą quada albo „z buta”. 

akcja landkite

Jeden, najbardziej wietrzny dzień z majówki chcemy przeznaczyć na akcje latawcową. Możliwe będą szkolenia, wypożyczenia sprzętu i oczywiście wspólna sesyjka. 

W zależności od prognoz będzie to Węgierska Górka – Fort Wyrwidąb lub Słowackie Oravy

szkolenia mountainboardowe - grupowe

Podczas majówki zapraszamy na kompleksowe szkolenia dla początkujących – INTRO, które organizujemy w grupach szkoleniowych. Trwają one 3,5 godziny. Również osoby, które chciałyby sprawdzić czym jest ten sport zapraszamy na opcję testową, czyli do wstępnego zapoznania się z tematem mountainboardingu. 

INTRO - 3,5h - 250 pln

 • Kompleksowe szkolenie od A do Z
  w grupie 5 do 10 osób i jazda samodzielna
 • Quad do wyjeżdżania 
 • Sprzęt, ochraniacze, kask 
 • Start – 10:30 , finisz 14:00

opcja testowa - 1h - 100pln

 • Szkolenie indywidualne lub w grupie do 5 osób
 • Podejścia na piechotę 
 • Sprzęt, ochraniacze, kask 
 • Start – umawiamy się indywidualnie

Wyciąg na słowacji - cennik

W przypadku uruchomienia wyciągu orczykowego na Słowacji, niezbędne będzie zakupienie biletu na wyciąg wg taryfy:

 •  1 godz.: 10 eu
 • 2 godz.: 15 eu
 • 4 godz.: 20 eu

pumptrack - surfskate !

U podnóża góry, znajduje się nietuzinkowy pumptrack w wersji light – dla maluchów i początkujących adeptów oraz duży i fajnie zróżnicowany tor na którym można naprawdę dobrze pośmigać!

Ogarnij z nami surskate – dla każdego testowa jazda w tą majówkę całkowicie za darmoszkę. 

bazy noclegowe - zakwaterowanie

Po stronie polskiej

Nocleg po polskiej stronie jest możliwy dzięki uprzejmości sąsiadów z Villi pod Pilskiem, gdzie czeka na Was 15 miejsc noclegowych.  Do dyspozycji są pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami, dostępem do jadalni z samoobsługową kuchnią. Nr. Tel 602-174-343 – dzwońcie, bierzcie i śpijcie wygodnie. Cena za 2 lub 3 doby to 50-60zł/os

Po stronie słowackiej

Nocleg po słowackiej stronie ma w sobie trochę survivalowego flow, jednak oferuje najpiękniejsze, poranne widoki jakie można sobie wymarzyć. Wyobraźcie sobie wyjście prosto na stok w towarzystwie wschodzącego słońca, Babiej Góry i majestatycznych Tatr w oddali. 

W przestrzeni do spania ogrzeje klimatyczna koza opalana drewnem, ale weźcie ze sobą śpiwory i swoje ulubione poduszki – materace będą obecne. 

Cena za nocleg – 10e. 

apartamenty i pokoje hrubjak

Przy drodze głównej znajdziecie restaurację oraz pensjonat noclegowy właściciela stoku – Pensjonat u Hrubjaka w ciekawym, lokalnym – Oravskim klimacie. 

co, kiedy, jak się zapisać ?

Dokładny plan majówki pojawi się w środę/czwartek przed majówkę. Pogoda decyduje w głównej mierze o tym, gdzie będziemy śmigać. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami, wypożyczeniem sprzętu lub chcesz po prostu do nas dołączyć, skontaktuj się z nami 🙂