Szkolenia narciarskie w Korbielowie

Oferujemy kompleksową naukę jazdy na nartach, organizując szkolenia narciarskie indywidualne oraz grupowe, a także z jazdy pozatrasowej – Freeride na Pilsku. 

Nasi instruktorzy mają 10 letnie doświadczenie w nauce początkujących narciarzy w szczególności dzieci i młodzieży, zdobywane na Pilsku, beskidzkich stokach i zagranicznych wyjazdach. Instruktorzy posiadają kwalifikacje SiTN – PZN, wyjeździliśmy setki godzin z najbardziej wymagającymi kursantami, a freeride to nasza wieloletnia pasja.

gdzie jeŹdzimy

Szkolenia narciarskie dla początkujących odbywają się na stokach, tzw. „oślich łączkach” wyposażonych w wyciągi niskiego prowadzenia, gdzie instruktor może dać więcej swobody kursantowi. Szkolenia narciarskie od „zera” prowadzą nasi instruktorzy na stokach “Andiamo Ski”  oraz “Cypisek

Szkolenia dla średnio zaawansowanych odbywają się na kolei dwuosobowej “Kolej Baba” oraz kolei ośrodka narciarskiego „Pilsko” – wyciągu “Solisko”. 

szkolenia narciarskie - grupowe

… bo w grupie zawsze raźniej! Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą narciarskich szkoleń grupowych nastawioną dla rodzin z dziećmi w wieku 5-15 lat jak i osób dorosłych.

Szkolenia trwają od poniedziałku do piątku w blokach 2 lub 3 godzinnych. Kursantów dobieramy wg wieku i umiejętności. Szkolenia dla grup Młodzik i Junior odbywają się na stokach Andiamo oraz Cypisek. Głównym celem każdego tygodnia szkoleń jest zdobycie szczytu Pilska, o ile poziom grupy i warunki na to pozwalają. 

Weekendowo szkolimy zazwyczaj indywidualnie i formujemy grupy na kolejne turnusy tygodniowe. 

młodzik & junior 5-9 i 10-14 lat
  • 15 godzin szkoleń 
  • 3 h szkoleń (z przerwą)
  • grupy do 6 dzieci na 1 instruktora
junior i senior 15 lat i więcej
  • 10 godzin szkoleń w grupie
  • 2h dzienne (bez przerwy)
  • grupy 3-10 osób na 1 instruktora

szkolenia zaawansowane - carving, freeride

Zapraszamy osoby zainteresowane zaawansowanymi szkoleniami narciarskimi  z zakresu jazdy na krawędziach, carvingu lub jazdy pozatrasowej – freeride

Kilkanaście lat eksplorujemy górę Pilsko, dlatego dobrze znamy zróżnicowane, optymalne dla poszczególnych grup linie zjazdowe. Nasz przewodnik freeride zabierze Cię na podstawowe linie blisko wyciągów, jak również zapuszczamy się na linie mniej uczęszczane.  Szkolenia zazwyczaj prowadzimy indywidualnie lub w małych grupach. 

Warunkiem do przystąpienia do szkolenia zaawansowanego, freeride jest odpowiedni sprzęt, podstawowa umiejętność jazdy na krawędzi oraz kask. 

Cennik

Nasze dyscypliny