Surfskate

Surfskate to świetna deska do treningu całego ciała oraz wyczucia podstawowego ruchu carvingowego, które przekłada się na wszystkie sporty deskowe. Decha wyrabia koordynację, balans i kondycję – wszystkich tych rzeczy potrzebujesz na co dzień. 

Dzięki surfskate zrobisz kilometry na desce, bez dotykania ziemi lub wyjeżdżania wyciągiem. Czysta frajda, zabawa i trening jednocześnie.  Sport, który zrodził się wśród surferów szukających alternatywy na ląd. 

GDZIE Jeździmy

Deska surfskate jeździ u nas stale w bagażniku. Więc tam, gdzie jesteśmy my, jest z nami Surfskate. Mamy jednak bardzo ciekawy spocik do nauki surfskate – jest to pumptrack w Oravskiej Polhorze

pumptrack - oravska polhora

Pumptrack ten ma dwie sekcje. Pierwsza to mini pumptrack w kształcie 8-mki, który idealnie nadaje się do nauki surfskatingu. Dzięki łagodnemu zjazdowi, łatwo jest rozpocząć i od razu złapiesz ruch carvingowy. Delikatne, odpowiednio wyprofilowane bandy szybko nauczą Cię skręcać backside, jak i frontside. 

Duży pumptrack w kształcie kwadratu oraz dwa mniejsze pumptracki, dają multum opcji do jazdy. Połączenie pompowania z surfskatem to świetny trening i jednocześnie czysty fun! 

Nasze dyscypliny