Wypożyczalnia Mountainboard & Kite

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni desek mountainboardowych oraz latawców komorowych. Mamy największą bazę sprzętu w Polsce!  

W trosce o bezpieczeństwo  przede wszystkim Wasze, ale i sprzętu, wypożyczamy sprzęty sportowe wyłącznie osobom doświadczonym lub po naszych kursach. Niezbędna jest znajomość podstaw mountainboardingu, a w przypadku sportów kitowych obsługa latawców komorowych oraz jazda pod wiatr.

Jeśli nigdy nie latałeś lub nie jesteś pewny swoich umiejętności – zapraszamy do skorzystania z naszych kursów.  Latałeś wyłącznie na latawcach pompowanych? – przeszkolimy Cię z obsługi latawca komorowego. Pokażemy metody startu i lądowania, a także wytłumaczymy różnice pomiędzy tymi konstrukcjami.

 

Mountainboard

Od samego początku dbaliśmy o  najwyższy poziom posiadanego sprzętu sportowego. Wynikiem tego w zasobach szkółki i wypożyczalni posiadamy głównie dwie najbardziej ceniące się marki: MBS oraz Trampa. 

Dysponujemy 15 kompletami sprzętu, mamy deski juniorskie oraz najwyższe modele zarówno z MBS jak i Trampa. 

Wypożyczamy na godziny, dzień, lub umówiony okres czasu. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoją dechę. 

 

kite - latawce komorowe

Latawce wypożyczamy podczas wspólnych sesji land i snowkitowych, Wykupując dostęp „Całodniowy”  do naszej bazy masz dostęp do sporej ilości rozmiarów i modeli. Dzięki temu można odpowiednio dobrać skrzydło do panujących warunków wiatrowych.

Podczas wypożyczenia otrzymujesz nasze wsparcie „Kite Guard” w czasie latania, czyli jesteś pod okiem naszych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i płynność sesji. 
Cena wypożyczenia zawiera latawiec, trapez z leashem oraz kask. 

Liczymy efektywny czas wypożyczenia, jeśli np. przestało wiać, rozliczamy się  odpowiednio do wylatanych godzin. 

Nasze dyscypliny