SNOWKITOWY SYLWESTER W KORBIELOWIE

Pilsko Snowkite Orava

- 6 dni wypraw na najlepsze spoty land kitowe w Beskidzie Żywiecki, Podhalu oraz na Słowacji
- baza noclegowa zlokalizowana u stóp góry i ośrodka narciarskiego Pilsko
- możliwość testowania skrzydeł marek Peter Lynn, HQ, Kitech, Wolkensturmer
- szkolenia dla początkujących i średnio-zaawansowanych 
- pokoje z łazienkami, sauna i inne dziwy

Wspólnie z  Latawki.pl  zapraszamy pasjonatów snowkitingu, narciarstwa i snowboardu na 6 dniowego tripa sylwestrowego w poszukiwaniu wiatru, podkładu śnieżnego, zaliczenia górskich wypraw i poznania nowych terenów w regionie Beskidu Żywieckiego oraz Słowackiej Małej Fatry.

Pilsko snowkite  (1)

BAZA NOCLEGOWA
Villa na Brzegu mieści się w centrum Korbielowa u stóp góry i ośrodka narciarskiego – Pilsko – po Kasprowym Wierchu drugiego najwyżej położonego ośrodka narciarskiego w Polsce. 

Z Korbielowa planowane są wyprawy snowkite, w zależności od warunków śniegowo – wiatrowych na lokalne spoty Pilsko – Orava – Węgierska Górka oraz snowkite wysokogórski na jedne z popularnych słowackich szczytów Vratna lub Martinki. Poza tym, czas uzupełniać będzie jazda po stokach narciarskich masywu Pilsko oraz aktywny wypoczynek w miejscu zakwaterowania w Villi na Brzegu.

Dom Villa na Brzegu posiada do 40 miejsc noclegowych, z możliwością dostawek do większości pokoi. Villa zlokalizowana jest w centrum Korbielowa, 1,2km od ośrodka narciarskiego Pilsko. Tutaj też będzie serce sylwestra, baza wypadowa oraz miejsce integracji dla riderów i sylwestrowiczów. 

Pokoje z łazienkami
- Możliwość korzystania z kuchni – kuchenka, mikrofalówka, lodówka, naczynia, zmywarka 
- Jadalnia
- Salka kominkowa
- Salka z kinem domowym z projektorem
- Piłkarzyki
- Narciarnia
- Free Wi Fi
- Sauna (płatna osobno – 10pln/os/sesja 1-2h)


Korbielów noclegi Villa Na Brzegu  (34)


PEŁNY OPIS MIEJSCÓWKI:

OPISY SPOTÓW 
Słowacka Orava (10km) - 
Węgierska Górka – Fort Wyrwidąb (29km) - 
Ząb k/Zakopanego – (70km)
Vratna (Słowacja) – (90km)
Martinky (Słowacja) –(110km)

DODATKOWE ATRAKCJE
Polecane atrakcje do zagospodarowania wolnego czasu, opcje płatne osobno: 
-Jazda poranna / wieczorna na ośrodku narciarskim Pilsko – STRONA
-Poducha Wildbag – Informacje wkrótce
-Wypożyczalnia sprzętu zimowego (narty, snowboard, ski-tour)
-Wypożyczalnia skuterów śnieżnych
-Wyprawa na Chopok – dla osób chętnych – ta popularna stacja narciarska oddalona jest 2 godziny samochodem, przy dobrych warunkach miejsce warte odwiedzenia przez wytrawnych snowboardzistów i narciarzy – STRONA 
-Kulig po Korbielowie

DODATKOWE INFORMACJE

TRANSPORT
Wyjazdy na miejscówki we własnym zakresie. Osoby które dysponują miejscem lub potrzebują podwózki na spot – niech kontaktują i zgłaszają się w tej sprawie do organizatorów. Z wielu miast Polski uda się zorganizować wspólny transport.

WYŻYWIENIE
W Villi dostępna będzie dobrze wyposażona kuchnia i możliwość przygotowania posiłków we własnym zakresie. Staramy się o możliwość wykupienia jedzenia w ośrodku – śniadania i obiadokolacje. Osoby, które chciałyby skorzystać z tej opcji – proszone są o podanie takiej informacji podczas rezerwacji. 
Koszt wyżywienia 15pln śniadania, 25pln obiadokolacje. 

PLAN?
W górach to pogoda dyktuje warunki. Mimo to postaramy się tydzień przed rozpoczęciem tripu zaproponować wstępny plan poszczególnych miejscówek Decyzje o miejscach do latania będziemy podejmować kilka dni przed rozpoczęciem, w zależności od warunków atmosferycznych, podkładu śnieżnego etc. 

CISZA NOCNA
Istotna informacja dla ludzi wybierających się z dziećmi, szanujących sobie spokój. W Villi na Brzegu cisza nocna będzie obowiązywała od godziny 24 do 6 rano. W dwie ostatnie noce: 30-31.12 CISZA NOCNA NIE BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁA 

A JAK NIE BĘDZIE ŚNIEGU?
To pozostanie nam się integrować pełną gębą:) Spot w Węgierskiej Górce, oddalony o 25 min drogi samochodem nadaje się na jazdę z mountainboardem oraz buggy (możliwość wypożyczenia ATB na miejscu). Dolne stoki Pilska, są sztucznie naśnieżane, rzadko kiedy nie ruszają one na sylwestra. Ponadto, będzie można wybrać się na ciepłe źródła oddalone 1h do 1,5h drogi od Korbielowa. 

SZKOLENIA I TESTY SNOWKITE
Szkolenia snowkite odbędą się wyłącznie w dniach 26-29.12. Osoby, które chciałby wziąć udział w szkoleniach lub są zainteresowane wypożyczeniem, testami sprzętu snowkite – niech wyślą maila na adres wojtek@latawki.pl 

KOSZTA 
Na sylwestra zapowiada się więcej osób, aniżeli dostępnych jest łóżek (40 łożek). Pokoje Villi na Brzegu są stosunkowo duże, uruchamiamy możliwość dostawek 1-5 miejsc w zależności od pokoju. Wszelkie dostawki we własnym zakresie (karimaty, materace dmuchane + śpiwór, poduszka).

Opcja Standard
Nocleg – łóżka z pościelą – pokoje 1,2, 3 i 4 osobowe. (bez dostawek lub max 1-2 dostawki po wcześniejszym uzgodnieniu) Cena uzależniona od długości pobytu:
5-6 dni – 45pln /doba
3-4 dni – 50pln / doba
1-2 dni – 60pln / doba

Opcja Econo – pokoje z dostawkami – minimum 3 dostawki w pokoju.
Ceny za łóżko z pościelą
5-6 dni – 35pln / doba
3-4 dni – 40pln / doba
1-2 dni – 45pln / doba 

Cena od osoby za dostawkę:
1-6 dni – 30pln / doba 

*Ilość miejsc ograniczona do 62 osób (40 łóżek + 22 dostawki). 

IMPREZA SYLWESTROWA 

Noc sylwestrową spędzimy w naszej bazie noclegowej w Villi na Brzegu. 

Zaczniemy ok godz 20, będzie czekała na Was przygotowana sala kominkowa z dance floor, nagłośnienie z DJ oraz możliwością włączenia własnego repertuaru (sprawdzony DJ youtube). Obok salka chill & food & drink do posiedzenia, gaworzenia i przyjęcia nieco kalorii. Jedzenia nie zabraknie i będzie ono bazowało na lokalnej swojskiej kuchni i produktach. Będzie zimna płyta i 2 gorące posiłki, nie może również zabraknąć swojskiej kiełby, którą będziecie mogli sami upiec na grillu, znajdującym się na zewnątrz budynku. Do picia będą napoje + porcja dobrego ponczu ;)

W Villi na Brzegu podczas sylwestra dostępne będą: 
-Salka kominkowa & dance floor & Dj
-Salka chill & food & drink
-Ognisko-grill na zewnątrz budynku 

Cena na sylwestra 120pln mężczyźni oraz 90pln kobiety, obejmuje:
- Zimna płyta 
- 2 gorące posiłki + swojska kiełbasa na grilla
- Przegryzki słono-słodkie
- Szampan 
- Fajerwery 
- Bajery na przystrojenie Sali
- DJ / nagłośnienie
- Obsługa 

Rezerwacje, pytania:

Piotr Damec:
kontakt@wildboards.pl
503-735-103

Szkolenia, testy i wypożyczenia snowkite:

Wojtek Żur
wojtek@latawki.pl 
500-000-835

Snowkite Orava

Pilsko snowkite  (7) Pilsko snowkite  (5) Pilsko snowkite  (3) Pilsko snowkite  (8) Pilsko snowkite  (2) Pilsko Snowkite