Wild Season Opening – Majówka nad Zalewem 1-3 Maj

Majówka to dobry czas na oficjalnie przywitanie sezonu i spotkanie się w większym gronie! Zapraszamy na długi weekend nad zalew Rybnicki skąd będziemy mieli bazę wypadową na park Wiśniowiec w Rybniku,. Planowane jest również odwiedzenie pobliskiego toru mountainboardowego w Golejowie i wypad ma beskidzkie szlaki górskie by poczuć majową górską wolność!

Mountainboard Majówka

Bierzcie swoje 4 koła a kto nie ma mountainboardu niech kontaktuje w tej sprawie. Szkolenia dla początkujących odbędą się piątek, możliwe też jest wypożyczenie sprzętu przez cały weekend.

Bierzcie swoje kamery i wyprasujcie koszule, będzie towarzyszyła nam ekipa filmowa i robimy film mountainboardowy na dobre przywitanie sezonu 2015!

WSTĘPNY PLAN:

PIĄTEK – szkolenia dla początkujących, rozjeżdżanie się na Wiśniowcu
SOBOTA – Wiśniowiec, Jam BX i freestyle / Golejów
NIEDZIELA – wypad w Beskidy (Szyndzielnia, Czantoria) opcja dla zaawansowanych ze swoim sprzętem.

W zależności od pogody i decyzji piątkowych, możliwa jest zamiana planu niedzielnego z sobotnim.

NOCLEG
Będziemy mieli okazję sprawdzić odremontowany ośrodek "Pod Żaglami" w Rybniku Stodołach, znajdujący się nad zalewem rybnickim znanym z grubych ryb! Wygląda na dobrą bazę na aktywny wypoczynek i majowe biesiadowanie po jeżdżeniu. Znajduje się tam też pare atrakcji jak przystań wodna, plaża, boisko do siatkówki plażowej. Będzie też można zaliczyć na test drive na nowych Carverach. Wieczorami palimy ognicho.

Noclegi:
25zł / os/ noc – pokoje 2 osobowe z lazienkami na korytarzu (56zł z wyżywieniem 3 posiłki)
60zł/ os/ noc – pokoje 2 osobowe z łazienkami i tv

Zapisy na szkolenia, rezerwacja noclegów i info PRV lub:

Piotrek – 503-735-103