WILD ADVENTURE ATB WEEKEND 7-9 SIERPIEŃ

Siepraw oficjalnie można uznać za temat zamknięty ze względu na brak zainteresowania właścicieli w rozwój sportowy ośrodka w sezonie letnim, a szkoda. Jednak mamy dobrą wiadomość dla riderów z okolic Krakowa, którzy zasypują nas pytaniami o szkolenia w Małopolsce. Zapraszamy na mountainboardowy długi weekend w ośrodku Podstolice Ski – 18 km na południe od Krakowa!

Mountainboard Podstolice

Będzie to dobra okazja do wspólnej jazdy, szkoleń a co najważniejsze opcja przetestowania nowego spotu, który jak sami właściciele zapowiadają, będzie częściej gościł riderów!

Miejsce to wymaga dużo pracy związanych z przygotowaniem terenu, ponieważ sam stok nie był nigdy latem używany.  Jednak gościnność właścicieli i ich chęć współpracy oraz mnogością innych dostępnych tam atrakcji takich jak Parki Linowy, Paintball, Kajaki, daje nam wybór zorganizowania tam nie tylko pierwszych szkoleń w tym sezonie!

Będzie się działo:
- Szkolenia dla początkujących i średniozaawansowanych
- Slalom dla początkujących
- Slalom dla zaawansowanych
- Poducha Wildbag (ATB + BIKE)
- Wildbag i Slalom Jam
- Możliwość wypożyczenia i testów desek MBS oraz PMS
- Paintball, Kajaki, Park Linowy, Ścianka wspinaczkowa i inne szmery bajery ;)

Orientacyjny program weekendu:

PIATEK
14-20 Wyciąg, szkolenia
16-20 Poducha
21 – Ognisko
SOBOTA
10-16 Szkolenia
17-19 Slalom Jam
19-20 Wildbag Jam
10-20 Wyciąg i poducha
21 – ?? After Party
NIEDZIELA
10-18 Szkolenia
10-18 Wyciąg i poducha

TRASY DO ZJAZDÓW
Do jazdy w ten weekend zostanie wyznaczona łagodna, trawiasta trasa – końcówka głównego stoku – ok 100-150m. Dla bardziej wymagających riderów będzie możliwość freeridu z całego – 500m stoku.  DO dyspozycji będą pachołki i rozstawimy dwa slalomy o różnych stopniach trudności.

Podstolice Mountainboard
PODUCHA WILDBAG
Ciekawą opcją będzie nowa poducha do trenowania skoków, pionierski projekt będzie umożliwiał odjeżdżanie dobrze wylądowanych skoków z solidną gwarancją bezpieczeństwa i amortyzacji na ATB i na rowerach.

WILDBAG & SLALOM JAM
W sobotę odbędą się chilloutowe zawody w slalomie oraz na poduchę! Będzie to dobra okazja do treningu przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski we Freestylu, które odbywają się tydzień później w Moszczenicy. Do wygrania fanty m.in kupony na szkolenia land/snowkite albo karnety na wyciąg w Podstolicach!

DODATKOWE ATRAKCJE
Na miejscu nie brakuje ciekawych atrakcji, takich jak ponad 400m Park Linowy, Kajaki, Paintball, Ścianka wspinaczkowa a dla spragnionych dostępna będzie karczma. Wieczorami planujemy rozpalenie ogniska a w sobotę rozkręcimy dobre After Party! Strona ośrodka Podstolice Adventure Ski 

aaaa
NOCLEG I WYŻYWIENIE
Najciekawszą opcją jest baza noclegowa, w postaci namiotów wojskowych, gdzie wyśpi się do 8 osób w jednym namiocie :) Dla osób, którzy chcieliby wynając pokój z łazienką są miejscowe opcje oddalone o parę kilometrów. Miejscowa Karczma w ośrodku zagwarantuje pełne wyżywienie w przyzwoitych kwotach. Ceny pojawią się na wydarzeniu Facoobok.

Nocleg:
Namioty wojskowe – 10zł / os
Własny namiot – opłata za prysznic – 2zł
Pokoje z łazienkami – 30-40zł w zależności od ilości dni.

Wyciąg:
20 zł – jedna godzina
5zł – każda następna
40zł – cały dzień

SZKOLENIA MOUNTAINBOARDOWE 
Szkolenie podstawowe – 2h (sprzęt, instruktor, wyciąg) – 70zł
Atrakcyjne zniżki dla grup ! 

WYPOZYCZALNIA
Wypożyczenie deski – 15zł – 1h
Wypożyczenie ochraniaczy – 5zł  - 1h
Dodatkowa godzina deska – 5zł
Dodatkowa godzina ochraniacze – 2h.
Cały dzień (deska + ochraniacze)  – 50zł
Weekend (dwa dni) – 80zł

PODUCHA
Cena za całodniową sejse skoków – 30zł
1 godzina – 10zł

Informacje i zapisy na szkolenia, noclegi:
503-735-103