O NAS

WILD jest zajawkowym projektem, który wszedł w życie w sezonie 2013. Naszą misją jest popularyzacja mountainboardingu, tworzenie miejsc do jego uprawiania, udostępnianie sprzętu mountainboardowego, a także podnoszenie poziomu mountainboardu w Polsce.

Mamy już kilkuletnie doświadczenie w nauce mountainboardu, dzięki szkoleniom prowadzonym w różnych częściach Polski od 2011 roku.  Jesteśmy również instruktorami narciarstwa i snowboardu. Dzięki znajomości tych 3-ech dziedzin sportu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodykę naszych szkoleń, przez co nasze zajęcia są w pełni profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne.

Od wielu lat bierzemy udział w zawodach rangi ogólnopolskiej i europejskiej. W naszych szeregach mamy takie tytuły jak mistrzostwa Polski w kategoriach downhill, boardercross oraz slalom, a także finalistów nieoficjalnych mistrzostw europy w boardercossie – zawodach rozgrywanych w Serbii.

Jesteśmy organizatorami pięciu edycji zawodów mountainboardowych "Lord of The Board" koronną dyscypliną BOARDERCROSS, zwykłych zlotów mountainboardowych, które przez długi czas były wyznaczniem poziomu tej dyscypliny w kraju.

Co więcej współorganizatorem dwóch edycji festiwalu sportów ekstremalnych "Extreme Day" w Rybniku oraz cyklu darmowych szkoleń mountainboardowych w ramach akcji "Snowboard Latem".

 

 


prawie finisz kopia