NABORY DO SZKÓŁKI ATB – WAKACYJNE TRENINGI

Trwają nabory do szkółki mountainboardowej, której zajęcia będą odbywały się przez całe wakacje 2-3 razy w tygodniu. W szkółce będziecie mieli możlwiość nie tylko dogłębnego poznania sportu jakim jest mountainboard, ale również treningów, które obejmować będą szereg zajęć sportowych i ogólnorozwojowych, mających za zadanie podnieść Waszą sprawność fizyczną, a co najważniejsze zapomnieć o komputerze w te wakacje!

Szkolenia Mountainboardowe - wakacje

Dwugodzinne treningi będą obejmowały następujące zajęcia:

- Właściwa rozgrzewka przed treningiem
- Mountainboard – szkolenia podstawowe i dodatkowe – metody skręcania, jazda w slalomie, techniki hamowania, jazda w trudnym terenie, podstawy freestyle i inne..
- Ćwiczenia pomagające w utrzymywaniu równowagi – Trickboard, Slackline, Skimboard
- Zajęcia poprawiajające kondycję fizyczną – na koniec zajęć

Ponadto:
- Pierwsza pomoc na stoku
- Serwis sprzętu mountianboardowego
- Paintball (dla osób powyżej 15 roku życia)

Zajęcia zaczynają się od miesiąca Lipca – dokładny harmonogram oraz program pojawią się do 25 czerwca.

Nabory trwają podczas weekendów czerwcowych, jak i i w lipcu - zapraszamy na szkolenie podstawowe – indywidualne treningi z instruktorami. Szkolenie podstaw dla osób chcących brać udział w szkółce ATB w specjalnej cenie - 2 godzinne zajęcia zapoznawcze w cenie 30zł – zamiast 70zł ! (Promocja ważna tylko przy podaniu hasła – "SZKÓŁKA WILD ATB" podczas zapisania się na nasze szkolenia)

Koszt wakacyjnych treningów będzie wynosił – 20zł/1 zajęcia

Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 18 lat. Zajęcia podziolne będą na dwie grupy wiekowe (9 do 14 – młodziki oraz 15 do 18 -  juniorzy)

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów mountainboardowych, jednocześnie instruktorów narciarstwa i snowboardu.