Zakończenie sezonu Mountainboardowego 2016

Wspólnie z Mountainboard Info .pl zapraszamy na wyjątkowe zakończenie sezonu. Oprócz kolejnej próbyrozegrania Mistrzostw Polski w Slalomie, odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjno – założycielskie Polskiego Stowarzyszenia Mountainboardowego. To będzie istotny dzień w kartach historii polskiego mountainboardingu, który mamy nadzieje rozpocznie nowy jeszcze ciekawszy rozdział. 

Ogólnie podczas weekendu będzie się działo…

- Mistrzostwa Polski w Slalomie – Gruniky (luźne zawody bez komercji i grubych nagród)

- Spotkanie organizacyjno-reaktywacyjne Polskiego Stowarzyszenia Mountainboardowego 

- After Party w Villi na Brzegu 

- Landkitowa niedziela – darmowe warsztaty landkite/snowkite w Węgierskiej Górce 

PLAN WEEKENDU:
PIĄTEK 04.11
17-21 Zakwaterowanie w Villi na Brzegu 
21 – ? Małe Before Party

SOBOTA 05.11
10-12 Treningi i zapisy MP w Slalomie
12-15 MP w Slalomie – przejazdy na czas
15 – Rozdanie nagród
17 – Spotkanie PSM 
21 – After Party – Villa na Brzegu 

NIEDZIELA 
9-10 Wspólne śniadanie 
10-15 Landkitowa niedziela – darmowe warsztaty Landkite 

MP W SLALOMIE
Zapraszamy w sobotę 5 listopada na zakończenie sezonu mountainboardowego, podczas którego zrobimy trzecie już podejście do rozegrania Mistrzostw Polski w Slalomie, na stacji Ski Gruniky na pograniczu słowacko-polskim.

Zawody odbędą się w 3 kategoriach (Open, Junior [12-16], Woman). Jeśli tylko pogoda pozwoli czekać na nas będzie 1km trasa, na której każdy rider będzie miał do przejechania trzy przejazdy na czas. Na wynik będzie się składała suma dwóch najlepszych przejazdów.

Wpisowe: 20pln 
Karnet 45pln – cały dzień 
25pln – 4 godziny 
55pln – 25 zjazdów 

REAKTYWACJA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MOUNTAINBOARDOWEGO
Pora przejść do konkretów i rozwinąć struktury dla rozwoju mountainboardingu w Polsce jako sportu. Ścieżkę już udeptał Mariusz Bułka i szkoła Biboard, ponieważ stowarzyszenie już kiedyś funkcjonowało. Mamy nadzieje, że nowe stowarzyszenie, które jest tworzone przez samych riderów będzie silną organizacją i podoła wyznaczonym sobie celom. 

Podczas spotkania będą poruszane kwestie: 

1. Nowy PSM – misja, cele i zarząd.
2. Kalendarz Mistrzostw Polski 2017.
3. Mountainboardowe Kursy Instruktorskie.
4. Promocja i popularyzacja ATB w Polsce i za granicą. 

Spotkanie odbędzie się w sobotę po zawodach w Villi na Brzegu w Korbielowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zostać aktywnymi członkami stowarzyszenia jak i wolnych słuchaczy. 

AFTER I NOCLEG
Nocleg, spotkanie PSM jak i After odbędzie się w Villi na Brzegu w Korbielowie. Zachęcamy do przybywania już w piątek i pozostania do niedzieli :)  

Ceny za nocleg – Pokoje 1-4 osobowe z łazienkami

Z pościelą 
1 noc – 35pln 
2 noce – 60pln 

Bez pościeli (własny śpiwór, poducha)
1 noc – 25pln 
2 noce – 40pln 

Rezerwacja miejsc, pytania : 503-735-103

LANDKITOWA NIEDZIELA
Wszystkich zawodników zapraszamy na darmowe warsztaty landkitowe, gdzie dowiecie się podstawowych rzeczy na temat sprzętu, przygotowania latawca do startu i sterowania. Warsztaty odbędą się na malowniczej miejscówce w Węgierskiej Górce (25km od Korbielowie) w stronę Żywca / Zwardonia. 

JAK BĘDZIE ŚNIEG I GNÓJ
W przypadku jeśli znów pogoda przeszkodzi w przeprowadzeniu MP w Slalomie, planujemy zaliczyć wspólne jazdy po Beskidach do zaliczenia traski na Enduro Trailsach, ew wyjazd na Szyndzielnię w Bielsku Białej lub na dodatkową sesje landkitową w Węgierskiej Górce.