TEST DAYS – WARSZTATY LANDKITE I ATB

Dla dobra i promocji landkitingu oraz mountainboardingu wspólnie z bielskimi instruktorami Latawki.pl uruchamiamy darmowy cykl szkoleń, które będą odbywały się kilka razy do roku. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 19 lub 20 listopada (data zależna od prognoz). (EDIT) EVENT PRZENIESIONY NA 11 GRUDNIA
 

Otwarte testy i warsztaty landkite

Całkowicie darmowo nauczymy Cię poruszania się latawcem treningowym, poznasz co to okno wiatrowe i poznasz podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dowiesz się jakie skrzydła wybiera się do jazdy snowkite i gdzie najczęściej latamy. Jesli interesuje Cie montainboarding, będziesz miał opcję testowania najnowszych modeli marki MBS i poznania podstaw jazdy na desce terenowej na łagodnym, trawiastym zboczu.

Będzie się działo:

- szkolenia landkite DEMO z instruktorami

- pokazowe szkolenia mountainboardowe

- testy sprzętu do landkitingu marek HQ Powerkites, Peter Lynn, Wolkensturmer

- testy sprzętu mountainboardowego MBS, Trampa, PMS

- możliwość zakupu sprzętu landkite/ mountainboard po okazyjnych cenach

O SZKOLENIACH

Chcesz złapać zajawkę i dowiedzieć się najważniejszych kwestii na temat landkitingu lub mountainboardingu? A może już latałeś i szukasz skrzydła na sezon snowkitowy?

Bezpłatne szkolenia Landkite / Mountainboard oraz testy sprzętu wyłącznie dla osób, które zgłoszą się do nas do 18 listopada. Należy przesłać e-mail z swoimi danymi (Imię, Nazwisko, Numer kontaktowy oraz jakie interesuje Cie szkolenie Landkite lub Mountainboard – istnieje możliwość wybrania obu opcji lub jeśli chcesz wytestować skrzydła podanych marek)

MIEJSCE
Węgierska Górka – ul. Graniczne – przy schronie Fort Wyrwidąb – INFO, DOJAZD

Skontaktujemy się z Tobą i wyślemy ramowy plan szkolenia i zasady na jakich odbywają się testy. Ilość miejsc ograniczona!

Data eventu zostanie potwierdzona 17 lub 18 listopada. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, możliwe jest przesunięcie eventu na następny weekend (26-27 Listopada)

zgłoszenia należy przesyłać na adres:
kontakt@wildboards.pl  

lub w prywatnej wiadomości na strone https://www.facebook.com/latawki.bielskobiala/

lub na adres mkalafus@gmail.com

 

Wstępny program eventu:

10-13 Szkolenia Landkite DEMO
13-16 Możliwość testowania skrzydeł
13:30- 15 Szkolenia Mountainboardowe i testy sprzętu