INSTRUKTORZY

Zespół tworzy ekipa mountainboarderów niemal każdego pokolenia, z różnych części Polski. Instruktorzy, zawodnicy, pionierzy mountainboardingu,  zarazem osoby ciężko uzależnione od adrenaliny i dobrej zabawy…


BocianPiotr Damec (Bociek) – głowa projektu i założyciel szkoły Wildboards, instruktor mountainboardu, narciarstwa oraz landkite. W bardzo krótkim czasie sprzedał duszę dla mountainboardu. Na desce od 2009. Osiągnięcia: Mistrz Polski w Slalomie 2012 wicemistrz Polski BX 2012, II miejsce na European Mountainboarding Challange w Serbii 2012. W Kitingu specjalizuje się w lądowych dyscyplinach raco’wych i mocno kręci go freeride. Kilka razy stał na podium podczas Open Race Contest w Lesznie.

Pomylka

Witold Majewski (Pomyłka)- weteran mountainboardingu ciągle na chodzie. Instruktor od wielu lat i promotor sceny ATB w stolicy naszego kraju. Witek jest jak wino – im starszy tym lepszy, długo się tutaj rozpisywać.  Na desce od 2005. Osiągnięcia: drugi wicemistrz Polski w Donwhillu w latach 207 oraz 2011, 2 miejsce na EveryboardFest w 2013 konkurencji DH.

MarcinTataMarcin Staszczyk (Marcin Tata) - najdłuższy stażem wśród zawodników z młodego pokolenia. Doskonały zawodnik, instruktor mountainboardowy i teoretyk. Student inżynierii  uzależniony od konserw rybnych. W wolnym czasie wykonuje  drewniane fajki. Na desce od 2005. Osiągnięcia. Dwukrotny zwycięzca European Challenge Serbia 2010/11. Mistrz Polski w Boardercrossie 2012.

Kuron

Marcin Kowalski (Kuroń) – Instruktor, zawodnik, założyciel szkoły CK mountainboard, działającej w Kielcach. Marcin lubi polatać. Nie raz udowodnił, że ma mocną głowę nie tylko w mountainboardzie. Osiągnięcia: I miejscew Slalomie podczas Master Of The Hill 2010, II miejsce w Freestylu 2011 – Master Of The Hill, I miejsce w Slalomie podczas memoriału Danki Onderkovej w Czechach 2012.

GachKamil Gach (Gachu) – Instruktor, zawodnik ze specjalnością freestyle w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Jeden z lepszych zawodników w kraju.  Jakby poprawił lądowania pretendent na czołówkę europejską na szczęście ma jeszcze trochę czasu. Instruktor snowboardu, przyszły student akrobatyki.  Na desce od 2009 roku. Osiągnięcia: Wicemistrz Polski Freestyle 2011, Biboard Freestyle Games 2012 III miejsce.

wengoshMarcin Wegrzyn (Wengosh)- encyklopedia wiedzy na temat mountainboardingu, bardzo rzadki okaz, niestety ostatnio rzadko widziany na wolności z powodu prowadzenia własnego lokalu. Jeden z bardziej doświadczonych zawodników w teamie. Na desce od 2004. Mistrz Polski w Boardercrossie 2011, Mistrz Polski w Dowhillu 2011. III miejsce na European Challenge Serbia 2011.

WiktorWiktor Walas – młoda krew w heavy metalowym wydaniu. Złota rączka jeśli chodzi o sprzęt i modyfikacje deskowe. Lokalny wojownik małopolskiego spotu w Sieprawiu. Na desce od 2010. Osiągnięcia, 3 miejsce na Everyboard Festiwalu w 2012 roku w slalomie.